Velký průzkum

Soutěž skončila 14.5.!

     Tak tohle je opravdu bomba! V nové soutěži s etrafikou.cz můžete vyhrát dýmku Cavicchi Naturali, jednu z pěti dýmek Stanislaw nebo balíček čističů Mostex. Svou účastí také pomůžete všem návštěvníkům Dýmky.tk, kteří hledají dobrý obchod s tabákem.

Konec soutěže byl o týden posunut (na 14.5.).

Pravidla

O co vlastně jde
     V soutěži Velký průzkum bude rozhodovat váš přehled a také rychlost. Úkolem je sesbírat a na soutěžní adresu vzorky@etrafika.cz zaslat údaje (viz níže) o co nejvíce obchodech, které vyhovují následujícím kritériím:
1. v nabídce mají alespoň 20 druhů tabáku (rozdílná váhová balení od jednoho tabáku se nepočítají)
2. v nabídce mají nějaké zahraniční dýmky
3. jde o "kamenný" obchod na území ČR (NE internetový obchod, objednávky jen dle katalogu atd.).

     Údaje, které musíte k vyhovujícímu obchodu poskytnout:
1. název obchodu a adresa (oficiální název nebo název "na dveřích", ulice, číslo popisné, město, případně PSČ)
2. stručný popis nabídky a váš názor na ni
3. váš názor na obsluhu

Princip bodování
     Nemusíte posílat všechny své obchody najednou, budou se vám v průběhu soutěže přičítat na konto, 1 obchod = 1 bod. Důležité je poznamenat, že bod dostanete pouze za obchod, který od vás přišel jako od prvního a který je naprosto v pořádku po formální stránce (obchod splňuje všechny 3 kritéria a váš mail obsahuje všechny 3 požadované údaje). Proto je důležité dbát jak na rychlost, tak na správnost údajů!
     Abyste zbytečně neposílali obchody, které už přidal někdo před vámi, byl na této stránce zřízen seznam již obdržených prodejen. Tento seznam nemůže být samozřejmě aktualizován průběžně, ale budeme se snažit, abyste byli o už "použitých" obchodech informováni co nejdříve.
     Tabulka s vašimi body bude samozřejmě ponechána v tajnosti. Soutěžící v ní budou vedeni podle e-mailové adresy, proto posílejte své obchody jen z jedné e-mailové adresy! Slučování bodů z různých adres není možné z pochopitelných důvodů.

Ceny
     Každý, kdo do seznamu přidá alespoň jeden nový obchod (bude mít alespoň jeden bod), vyhrává balíček čističů Mostex. Pětice soutěžících, kteří zašlou nejvíce nových obchodů (budou mít nejvíce bodů), bude navíc odměněna dýmkami Stanislaw. Každý soutěžící (tedy i ten, který nemá body žádné, protože všechny obchody co poslal už v databázi byly) se dostává do slosování o dýmku Cavicchi Naturali. Pokud budete patřit mezi nejpilnější a ještě budete mít "štěstí ve hře", můžete klidně získat všechny tři ceny!
     Nastane-li při rozdělování dýmek Stanislaw rovnost bodů, rozhodne mezi těmi s nejnižším počtem bodů los.

Poznámka na závěr
     Soutěž nemá nic společného s rubrikou "Kde nakupovat?" ! Můžete proto posílat i obchody, které jsou zde uvedeny, pokud splňují kritéria a vy poskytnete všechny 3 údaje. Tím chci říct, že s obchodem, který posíláte, musíte mít osobní zkušenost (kvůli posledním dvěma údajům i kvůli kritériím).

Důležité! Firma Etrafika.cz - Mostex a nekomerční dýmkařský server Dýmka.tk se jako pořadatelé zavazují neposkytovat osobní údaje soutěžících dalším subjektům, vyhrazují si ale právo na zveřejnění zaslaných informcí o obchodech. Na "výhru" neexistuje právní nárok.

Štěstí ve hře vám za Dýmku.tk přeje
Fénix


     Ceny do soutěže poskytla firma Etrafika.cz - Mostex