Historie

     Jsem zastáncem toho aby v sekcích jako NEW!!!, Novinky nebo třeba A.K.T.U.Á.L.N.Ě. byly pouze takové informace, které lze označit jako nové:-) Dýmka.tk podle toho ve svých počátcích nevypadala, jelikož v Novinkách byla vypsaná kompletní historie těchto stránek. Zároveň jsem ale chtěl zachovat přehled toho, jak se stránky vyvíjely. Tato sekce - Historie - nedostatky napravuje. Převzala na svá bedra všechen text, který není nutno čtenáři vnucovat ihned na úvodní obrazovce.
     Historie bude průběžně vznikat tak, jak do ní budu přesouvat zastaralé a podružné informace z Novinek. Pokusím se text přesouvat nezměněn, jen se budu snažit eliminovat případné pravopisné chybi;-)))) Narozdíl od Novinek, u nichž je ta nejnovější část nejpodstatnější, jsou záznamy zde logicky řazeny od starších k novějším.
     Takže pokud Vás zajímá, jak vznikala Dýmka.tk, můžete se rovnou pustit do čtení!

     Každý rok má kvůli rychlosti načítání vlastní stránku. Nyní se nacházíte v Historii roku 2002.

     *rok 2002*

     *rok 2003*

     *rok 2004*

     *rok 2005*

*2002*

Červenec

15.7.2002
- Začátek prací na alfaverzi projektu Dýmka.cz.
21.7.2002
- Tvorba html kódu a umístění konceptu Dymky.cz na server.
22.7.2002
- Dokončení alfaverze Dýmky.cz.
- Změna adresy! Podařilo se mi objevit a získat doménu 2. třídy - Dýmka.tk - a to úplně zdarma! Ostrovní státeček Tokleau uvolnil své domény 2. třídy, které jsou k dostání na této adrese a to ZCELA ZDARMA(!) Vzhledem k této skutečnosti jsou podmínky získání velmi příjemné. Pokud jde o reklamu na poskytovatele, není dokonce ani povinná, avšak (nejen) já ji na svých stránkách dobrovolně ponechávám jako projev souhlasu s tímto projektem, jenž činí z internetu opět o něco svobodnější prostředí. Pokud by Vás však reklama příliš zdržovala, napište a já ji zruším.
- Zároveň byla na server natahána zkušební grafika a text a především již některé části stránky fungují. Jsou to odkazy na hlavní stranu a mailto odkazy, tudíž mi již můžete psát.
- První platný text byl uploadován na server - jsou to právě Novinky které nyní čtete.
27.7.2002
- POZOR! Dýmka.tk je Váš server a proto všichni kdo se sem dostanete - pište, pište, pište!!! Zaplňování stránek přes všechnu snahu nějakou dobu potrvá, takže co byste rádi viděli na Dýmce.tk nejdříve? Máte nějaký nápad na zlepšení? Anebo byste rádi sami něco přidali? Dýmka.tk je otevřena všem návrhům a nápadům.
- Mnoho dalšího dolaďování, stále se tvoří html kód a na text se nedostává času:-)
- Všechny e-maily by již měly chodit na 100%
28.7.2002
-Z důvodu nutné "dokončenosti" Dýmky.tk jsem k položkám hlavní nabídky, která leží na levé straně stránky, přiřadil tématicky související odkazy na různé české stránky zabývající se dýmkařením. Veškeré odkazy a funkce, které zatím stránky nabízí tedy fungují a je možno projekt označit za + - "hotový". Jedná se samozřejmě o DOČASNÉ opatření!!! V krátké době budou rubriky postupně rozpracovány a zaplněny novým, vlastním obsahem. Děkuji za pochopení.
-Drobné úpravy, doplnění Novinek a úvodní stránky. Na úvodní straně povolen scrolling.
30.7.2002
-Znova upozorňuji, že toto není konečný vzhled, obsah a kvalita Dýmky.tk!!! Pilně pracuji na tom, abych již nebyl nucen tyto stránky označovat za alfaverzi.
- Dnes jsem dokončil koncept 1. části Dýmky.tk!!! Je to rubrika Odkazy . Další linky budou samozřejmě rychle přibývat.
- Před pár dny, už nevím kdy, jsem podal žádost o zařazení Dýmky.tk mezi odkazy na Seznam.cz.
31.7.2002
- Nezapomínejte V prohlížeči je nutno zadávat názvy domén bez diakritiky, zde tedy Dymka.tk.
- Přidány nové odkazy!
- Na úvodní stránku jsem umístil dva obrázky. S nimi má teď asi 45kb, což není zas tak málo. pokud Vás to zdržuje, napište a obrázky budu umisťovat až na odkazované stránky.
- Vytvořil jsem nové standardizované pozadí stránek na Dýmka.tk. Nenjsem si ještě jist jestli to bude konečné řešení, ale hodně se již blíží mým představám. Kdo to uvidíte prosím pošlete mi svůj názor.

Srpen

2.8.2002
- Stránky jsem přesunul na nový server za účelem korekce ftp připojení. Zároveň by se Dýmka.tk měla zobrazovat rychleji.
6.8.2002
- Na konci úvodu je nyní informace o vhodných prohlížečích a podporovaných rozlišeních.
- Všechny odkazy již směřují na stránky na Dymka.tk, náhradní přesměrování na příbuzné servery však prozatím zůstává. Ty, které jsou teprve ve výstavbě, poznáte nyní podle pruhů navrchu a vespod každé takové stránky.
8.8.2002
- Formulář pro zapsání do maillistu byl upgardován.
9.8.2002
- Vytvořil jsem pro Dýmka.tk klasickou reklamní ikonku 88X31, jejíž zdrojový kód bude zanedlouho zveřejněn, takže kdokoli nás bude chtít podpořit, může tak učinit jejím umístěním na své stránky.
10.8.2002
- Dokončil jsem koncept další rubriky Dýmky.tk a to "O Dýmka.tk", odkaz na ní jsem zároveň přesunul do hlavního menu. Prosím každého, kdo nás chce podpořit a má tu možnost, aby umístil na své stránky ikonku či odkaz na Dýmka.tk. Zdrojové kódy jsou k nalezení právě v nové rubrice, v sekci Marketing. Děkuji!
11.8.2002
-V hlavním menu jsou nyní nedokončené sekce označeny. Odkazy stále směřují na existující stránky, avšak na takové, které nejsou součástí Dýmky.tk.
- Rubriku Odkazy jsem pro přehlednost rozdělil na sekce podle témat odkazovaných stránek.
- Přidány nové odkazy.
- Vytvořil jsem tmavou variantu reklamní ikonky, takže je možno umístit tento odkaz na různé odstíny pozadí.
12.8.2002
- Po dvou hodinách jsem naprogramoval svůj první VBScript :-) a tak již maillistový formulář funguje skoro dokonale...
- V sekci odkazy je několik nových kategorií a mnoho nových odkazů, celá sekce byla také zpřehledněna.
13.8.2002
-Nepředvídatelné problémy s kódováním, čtěte text na vrchu úvodu!!
-Okolo poledne jsme byli bohužel svědky výpadku systému domén .tk, tudíž i Dýmka.tk byla na čas vyřazena. Pro takovéto případy si prosím poznamenejte alternativní adresu http://www.volny.cz/dymka.tk
- Dnes byl konečně přidán odkaz na Dýmku.tk do Seznamu.cz. Nachází se v sekci Obchod a prodej>Tabák>Dýmka.tk, kam byl umístěn administrací Seznamu.
14.8.2002
- Abych přinesl také nějaké pozitivní zprávy - problémy s kódováním se mi zřejmě již podařilo vyřešit. Pokud se Vám přesto Dýmka.tk zobrazuje chybně (a pokud máte podporovaný prohlížeč), na špatně zobrazené stránce klikněte pravým tlačítkem a z nabídky vyberte Kódování>Středoevropské ISO.
-Z nějakého důvodu také Seznam nedokáže najít Dýmku.tk pomocí fulltextu a proto jsem musel zažádat o změnu titulku, což zase nějaký ten týden potrvá.
-Nevím co jsem zkonil ale formulář neodesílá maily, takže veškeré vzkazy pište prosím standardní cestou.
15.8.2002
- Opravil jsem maillistový formulář, takže Vaše přihlášky chodí!
- Zato však nefungují adresy "cokoli"@dymka.tk, proto prosím veškeré maily posílejte na alternativní adresu dymka.tk@seznam.cz Pro případ výpadku domén .tk znovu připomínám alternativní web www.volny.cz/dymka.tk Doufám že tyto problémy s poskytovatelem domény rychle vyřeším a budu se moci plně věnovat obsahu Dýmky.tk.
- V tuto neradostnou dobu plnou vody slaví Dýmka.tk svůj první měsíc provozu.
16.8.2002
- Bohužel adresy @dymka.tk stále nefungují, proto jsem všechny odkazy na ně na Dýmce.tk nahradil alternativním mailem dymka.tk@seznam.cz. Situaci se pokouším napravit.
- Přidáno mnoho nových odkazů. Sekce Odkazy je +- dokončená a stala se tak první zcela funkční částí Dýmky.tk.!!! Všimněte si, že jsou v ní sdruženy všechny důležité linky, na které můžete narazit právě na odkazovaných stránkách. A to je zamýšlený systém pro Dýmku.tk - spojit všechny informace na jednom místě - pro pohodlí dýmkaře.
- Dýmka.tk by měla být zařazena do systému Navrcholu.
17.8.2002
- Včera překročila Dýmka.tk 200 impresí! Většina z těchto přístupů byla sice ode mne:-), ale mnoho také ne a již jsme tu měli dokonce 3 cizince - američana, holanďana a jednoho "neidentifikovaného". Pěkné, ne? :-))))
- Diskuse zprovozněna!!!!! Další rubrika na Dýmka.tk funguje. Za pomoci systému Blueboard.cz se mi podařilo zprovoznit tuto veledůležitou část jakékoli stránky, která chce být taková, jakou si přejí její návštěvníci. Takže vše, s čím byste se rádi svěřili ostatním nebo mě, pište právě do Diskuse. Zajímají nás jak názory na dýmky, tabáky etc., ale samozřejmě také na Dýmku.tk!!!
- Podal jsem žádosti o katalogizaci na atlas.cz, altavista.com a yahoo.com.
- Ke všem odkazům, u kterých jsem to měl v plánu, jsem doplnil obrázky.
18.8.2002
- Na stránky jsem přidal veřejné počítadlo přístupů, nachází se v sekci O Dýmka.tk>Marketing.
- Ačkoli se předpokládá anglická verze stránek, je to ještě hudba vzdálené budoucnosti. Pro začátek jsem alespoň do Menu umístil informační vlaječku, jež po kliknutí oznámí stav překladu cizojazyčným návštěvníkům.
- Vyladil jsem Diskusi a vylepšil jsem její vzhled a udělal jsem pár drobných kosmetických úprav po celé Dýmce.tk.
19.8.2002
- Možná jste si v posledních dnech všimli, že ve vrchní části úvodu běžely zprávy o stavu povodní. Když je nyní bezprostřední nebezpečí zažehnáno, vyhradím toto místo pro nejdůležitější či nejaktuálnější zprávu ohledně Dýmky.tk. Dále byla vytvořena sekce Historie, která ulehčí předimenzovaným Novinkám. Ještě není funkční.
- Ačkoli více než schvaluji ducha projektu .tk, musím konstatovat, že kvalita služeb je spíše podprůměrná. Opětovné výpadky v přesměrovávání nejen mailů, ale i zobrazení stránky mě nutí přemýšlet o změně. Prozatím pouze stahuji reklamní banner, jenž se objevoval při načtení stránky.
- Přidáno 7 nových odkazů. Navíc nyní se můžete vracet na vrch stránky kliknutím na symbol Dýmky.tk pod každou kategorií.
21.8.2002
- :-( Dneska jsem se rozhodl. Problémy jsou již neúnosné. Polovina lidí se sem nemůže dostat. E-maily nefungují. Skripty blbnou. Zruším doménu dymka.tk a prozatím budu používat výhradně www.volny.cz/dymka.tk. Až seženu nějaký pořádný server (ne free {již jsem dostal jednu nabídku} ), pravděpodobně nechám zaregistrovat i slušnou doménu. Projekt si do té doby ponechává svůj název Dýmka.tk. NOVÁ ADRESA JE TEDY HTTP://WWW.VOLNY.CZ/DYMKA.TK
- Přesto že má Dýmka.tk do konečné podoby (a hlavně obsahu:-) ) ještě dost daleko, její html kód a základní koncept jsou již hotové a nyní stačí jen dodávat text. Proto jsem se rozhodl zbavit stránky nelichotivého označení "alfaverze."
- Sekce Historie je již funkční. Kvůli zvýšení přehlednosti a ulehčení úvodní stránce bude v Novinkách zobrazováno vždy jen 7 posledních dnů, ve kterých byla Dýmka.tk aktualizována. Vespod Novinek bude navíc seznam podstatných informací, jež bylo nutno umístit na úvodní stranu.
22.8.2002
- Dýmka.tk, ještě pod starou adresou, byla zaregistrována na atlas.cz a navrcholu.cz. Je třeba dodat že počítání na Navrcholu probíhá jiným způsob a navíc až odedneška, tzn. výsledky se budou vždy lišit od počítadla na Dýmka.tk.
- Plně funkční je systém přesouvání starších informací z Novinek do Historie. Proto, pokud zde nemůžete najít něco, o čem jste si jisti že jste tu viděli, bude to pravděpodobně v Historii.
- Stalo se jak jsem napsal včera - Dýmka.tk má novou, jedinou platnou adresu, HTTP://WWW.VOLNY.CZ/DYMKA.TK Adresa http://dymka.tk je sice stále funkční, avšak pouze Vás přesměruje sem. Kromě tohoto se pro Dýmku.tk nic nemění, pouze se urychlí přístup na stránky. Celkově by také tento krok měl projektu přinést doposud dosti kolísající stabilitu.
Je mi líto, že administrativou ztrácím čas na tvorbu obsahu, ale jinak to nejde.
26.8.2002
- Znova upozorňuji na to, že bez sebemenší námahy můžete Dýmce.tk prospět tím, že nám v Diskusi nebo pomocí mailu sdělíte svůj názor na stránky - co se Vám (ne)líbí, co byste si přáli změnit a především co byste zde rádi viděli nejdříve. Práce je před námi ještě mnoho a tak bychom rádi věděli s čím začít.
- Další drobné úpravy, přidán odstavec do Úvodu.
- Upravil jsem zdrojový kód ikonek v sekci Marketing, takže již přesměrovávají přímo na www.volny.cz/dymka.tk. Proto prosím každého, kdo nás tímto tpůsobem podpořil aby si tento kód stáhl znovu.
29.8.2002
- Jelikož jsem neobdržel ani pro jednu z budoucích rubrik žádné "preferenční hlasy", začal jsem pracovat na sekci, o které si myslím že by měla nejvíce vypomoci (především začátečníkům). Jde o sekci Tabák, která bude pojednávat jak o historii, tak o výrobě, typech etc. Zatím jsem dokončil její úvod.
- Včera zaznamenala Dýmka.tk 500. přístup. Jedná se však o systém, který zaznamenává i opakované zobrazování. Počítadlo, nacházející se přímo na Dýmce.tk v sekci marketing, opakované zobrazení neakceptuje a vypovídá o skutečné návštěvnosti více.
30.8.2002
- K dnešnímu datu je Dýmka.tk katalogisována ve vyhledávacích systémech Seznam.cz, Atlas.cz a Centrum.cz a má zažádáno u 4 dalších, takže se nebojte že nás nenajdete:-)
- Přidal jsem tři nové odkazy.
31.8.2002
- Tak jsem konečně vytvořil první vlastní text o dýmkaření na Dýmce.tk. Jedná se o část sekce Tabák>Druhy! Doufám že informace v něm Vám pomohou. To mi připomělo poslední příspěvek v Diskusi, ve kterém jsem upozorňován na chybu v sekci Příslušenství. Nemohu to ovlivnit. Připouštím že toto nestandardní řešení je matoucí, ale znova upozorňuji, že stránky zobrazované v nefunkčních sekcích nepatří pod Dýmku.tk. Máte-li nějaké návrhy či připomínky, obraťte se na jejich admininistrátory.

Září

1.9.2002
- Přidal jsem tři nové kategorie do rubriky Druhy v sekci Tabáky!
- Zpřehlednil jsem rubriku Marketing a upravil jsem zdrojové kódy ikonek tak, aby odpovídaly nové adrese Dýmky.tk.
- Několik drobných úprav po celé stránce.
2.9.2002
- Dokončil jsem článek o Cavendishi a a rubrika Druhy je tedy hotová! Později dodám ještě nějaké obrázky.
- Dýmku.tk zobrazilo již přes 400 unikátních hostů.
4.9.2002
- V Úvodu a v rubrice Druhy jsou nové obrázky.
- Rozšířil jsem podporu angličtiny:-))) Klikněte na vlaječku v menu...
- Nová zpráva navrchu Úvodu a v rubrice Důležité.
- V rubrice Druhy jsem udělal několik drobných úprav podle nově získaných informací.
8.9.2002
- V sekci Tabák ubyla rubrika Nicotiana, její budoucí obsah bude spojen s obsahem rubriky Výroba.
- Rozhodl jsem se přehodnotit náplň ještě neexistující sekce Kouření a přejmenoval jsem jí na Rady a informace.
- Drobné úpravy v rubrice Druhy.
9.9.2002
- Tak je to tady! Dnes si Dýmku.tk zobrazil 500. unikátní host.
- Teď jsem dokončil první verzi rubriky "Kde nakupovat?". Je v ní jen tolik obchodů na kolik jsem si v jeden den vzpomněl a netřeba zdůrazňovat, že zde je, více než jinde, potřebná spolupráce Vás, čtenářů. Vždyť jeden člověk neprochodí ani všechny prodejny po Praze, natož po celé republice! Proto navštivte tuto rubriku a na uvedný kontakt, prosím, napište, jestli znáte nějaká další "dýmkařství".
- Vytvořil jsem sekci Rady a informace a začal práce na Vámi vyžádané rubrice "Kde nakupovat?".
11.9.2002
- Anketa, novinka na Dýmka.tk! Zatím se jedná jen o betaverzi, její spouštění etc. ještě upravím, ale je již plně funkční a já Vás všechny srdečně zvu k jejímu ozkoušení. Takže - hlasujte!
- Dva nové odkazy!
- K dnešnímu datu je Dýmka.tk vedena v šesti vyhledávačích (seznam v části Důležité) a u šesti dalších má o katalogizaci zažádáno.
- Drobné úpravy v části Důležité.
- Do rubriky Kde nakupovat? přibyly dva nové obchody a dva záznamy byly upraveny.
12.9.2002
- Upravil jsem Anketu tak, aby se každému jednou automaticky zobrazila při načtení Dýmky.tk a při dalších návštěvách neotravovala. Je k nalezení v rubrice Historie.
15.9.2002
- Nový obchod v rubrice "Kde nakupovat?"! Nezapomeňte, že aby rubrika správně plnila svou funkci, bylo by dobré, kdybyste mi posílali více nových záznamů, především mimopražských!
- Dnes je Dýmka.tk v provozu již druhý měsíc.
16.9.2002
- Jeden nový a jeden upravený záznam v rubrice "Kde nakupovat?".
26.9.2002
- Anketa je plně funkční.
- Mnoho drobných úprav po celé Dýmce.tk. Odstraněny některé nelogičnosti jako popisy neexistujících sekcí etc...
- Jeden upravený záznam v rubrice "Kde nakupovat?".
28.9.2002
- Především z iniciativy jednoho našeho čtenáře mi bylo umožněno, abych dnes spustil na Dýmce.tk novou rubriku - Recenze! Jak již název napovídá, půjde o popis jednotlivých tabákových směsí. Stejně jako u rubriky "Kde nakupovat?", tak i zde Vás prosím o Vaše názory. Pište vlastní recenze a pomozte tak ostatním dýmkařům při výběru tabáků!
- Přidán jeden nový odkaz.
29.9.2002
- Jedna nová recenze od ch-34.
30.9.2002
- Nová recenze - konečně také moje vlastní:-)

Říjen

1.10.2002
- Jeden upravený odkaz.
- Dnes v naší Anketě hlasoval jubilejní 50. respondent. Z průběžných výsledků vyplývá, že nejvíce našich čtenářů kouří dýmku "Párkrát do týdne".
6.10.2002
- 2 nové recenze!
- Jeden nový obchod.
7.10.2002
- Dva upravené obchody.
14.10.2002
- Dva nové a jeden upravený obchod.
16.10.2002
- Do rubriky Recenze jsem dal odkazy na obrázky obalů některých z hodnocených tabáků. Neděste se špatné kvality, jde teprve o zkoušku a pokusím se to co nejrychleji vyřešit.
- Nový obrázek v rubrice "Kde nakupovat?".
- Nový "heading" v Úvodu.
- Rubriku Historie jsem rozdělil na jednotlivé měsíce, takže je o mnoho přehlednější.
19.10.2002
- 2 Nové recenze!
- V Recenzích je nový doslov.
20.10.2002
- Jak mám pořád plné ruce práce, úplně mi uniklo, že jsme již překročili počet 1000 unikátních hostů, kteří si zobrazili Dýmku.tk! Takže rád bych poděkoval všem, kteří se sem kdy přišli podívat, a především těm z Vás, kteří Dýmku.tk navštěvujete pravidelně. Jako dárek k tomuto jubileu jsem připravil novou Anketu :-). Zveřejním ji, až bude v aktuální Anketě 100 platných hlasů. Takže, děkuji všem a doufám, že se Vám Dýmka.tk líbí!
- V rubrice Druhy jsem opravil záznam o lose cut řezu a především jsem přidal další typ směsi, Cube cut.
21.10.2002
- 2 nové záznamy v rubrice "Kde nakupovat?"! Zvlášť velikou radost mi dělá, že tyto mimopražské obchody zaslal další z našich čtenářů.
- Jeden upravený odkaz. Z Menu zmizela další reklamní ikonka.
27.10.2002
- Tak je to tady! Na oslavu 1111. unikátního hosta na Dýmce.tk a zároveň 100. hlasu do Ankety jsem spustil novou Anketu! Můžete v ní hlasovat pro firmu, která vyrábí Váš nejoblíbenější tabák. I do první Ankety jde stále přidávat hlasy, prozatím ji naleznete v rubrice Historie. Brzy však pro Ankety vytvořím rubriku vlastní. Pokud se Vám nezobrazují korektně, nezapomeňte mi napsat.
- 1 upravená recenze.
- 3 nové odkazy!
31.10.2002
- 3 nové obchody, z toho dva mimopražské!
- 1 upravený odkaz.
- Opravil jsem několik chyb v Anketě, výsledky přitom nebyly ovlivněny.

Listopad

3.11.2002
- Je sháňka po opravně dýmek v Brně, víte-li o něčem, napište třeba do Diskuse.
- Díky Piperovi máme 4 nové odkazy!
- Drobné úpravy v rubrice Důležité.
- 2 upravené obchody.
4.11.2002
- 1 upravený obchod.
- Drobné úpravy Ankety.
18.11.2002
- Nová recenze!
- Jeden nový a tři upravené obchody!
- Přeorganizoval jsem konečně systém Anket a vytvořil pro ně vlastní rubriku v sekci O Dýmka.tk. Zároveň jsem tak ulevil Historii. V nové rubrice jsou přehledněji uspořádány a vůbec jsem jim věnoval více pozornosti. Nezapomeňte, že můžete hlasovat i do neaktuálních Anket, pokud jste tak nestuhli učinit včas.
- Jsme v dalším vyhledávači - Zdroj.cz.
19.11.2002
- Zprovoznil jsem celou jednu novou sekci! Jmenuje se Příslušenství a časem tam naleznete celkem podrobný popis všech nejdůležitějších pomůcek pro dýmkaře. Prozatím je hotová část o dusátkách. Doufám, že sekci dokončím co nejdříve!
- Jedna nová recenze!
20.11.2002
- Zbrusu nová rubrika - Opravy dýmek - v sekci Rady a Informace!
- Nová recenze!
- Dva upravené obchody.
21.11.2002
- 7 nových obchodů, navíc z nových měst - Jihlavy, Příbrami a Mníšku pod Brdy.
- Zdenkův návod na opravu popálené dýmky jsem konečně upravil do odpovídající podoby.
23.11.2002
- Jedna nová recenze!
28.11.2002
- Dneska na Dýmce.tk slavíme takové minijubileum - byl zaznamenán 60. příspěvek do Diskuse, zařazen 50. odkaz, přidán 30. obchod a přihlášen 20. člen Maillistu :-).
- Prosím všechny, kdo se hlásí do Maillistu Dýmky.tk, aby si před odesláním pečlivě zkontrolovali zadanou adresu. Již dvakrát mi přišla v neúplné nebo nesmyslné formě. Po přihlášení vám má do tří dnů přijít potvrzovací zpráva. Pokud se tak nestane, akci opakujte anebo mi svou adresu jednoduše pošlete klasicky mailem.
- Opět jsem změnil koncepci sekce Rady a informace. Rubrika Čištění je spojena s Jak kouřit dýmku a místo ní vytvořil Hledání informací. Naleznete tam přehled zdrojů, ze kterých může dýmkař čerpat informace.
- Dva nové a dva upravené obchody!
- Nový odkaz.

Prosinec

8.12.2002
- Omluvte prosím delší studijní pauzu. To se mi bohužel může stávat častěji, ale věřím v pověstnou dýmkařskou trpělivost;-)
- Do sekce Příslušenství přibyla část o čističích.
9.12.2002
- Dva nové obchody v novém městě a jeden záznam rozšířený.
- Nový odkaz.
26.12.2002
- Dva nové obchody ve dvou nových městech!
29.12.2002
- K Vánocům a k Novému roku jsem pro Vás připravil novou, 3. Anketu! Pokud si přejete zjistit výsledky těch předchozích nebo do hlasování ještě zasáhnout, navštivte rubriku Ankety.