FAQ

Hledání informací

Soutěžení

Kde nakupovat?

Archiv Diskuse


Rady a informace


     Místo původně zamýšlené sekce Kouření, která měla obsahovat pouze rady vztahující se přímo k procesu kouření dýmky jsem se rozhodl vytvořit něco komplexnějšího. Něco, kde by se daly najít všechny informace, které nelze zařadit do žádné ze tří předchozích sekcí. A právě proto vznikly Rady a informace. Rubriky, které vidíte v hlavičce, jsou pouze začátek, jsou to jen první nápady které jsem dostal. Pojďme si je stručně popsat.

      Nové!
Instantní pomoc
Začínáte s dýmkou ?
Nebo z nějakého jiného důvodu potřebujete rychle najít základní informace? Právě pro vás jsem připravil tyto rychlé odkazy:
      1. "Tajemství dýmky" on-line na stánkách etrafika.cz; základní a stručná dýmkařská publikace nyní zdarma na internetu. "Tajemství dýmky" na etrafice
      2. "Život s dýmkou" on-line na stánkách ammax.org; delší a propracovanější publikace na stejné téma, kompletně převedná do .pdf a vám volně k dispozici. "Život s dýmkou" na ammaxu
      3. Český překlad FAQ z německých stránek "Štutgarských přátel dýmky"; rozsáhlý, ale velmi užitečný zdroj základních informací. K dispozici přímo na Dýmce.tk ve formátu zip. Více informací o překladu viz rubrika FAQ. zazipovaný překlad FAQ "Štutgarských přátel dýmky"


     Albert by vám možná poradil lépe, ale nemá čas:)FAQ, již prakticky obligátní prvek internetových stránek, donedávna na Dýmce.tk zcela chyběl. Prozatím není příliš komplexní, ale určitě se tam mrkněte, než se budete tázat v Diskusi. Pro ty, kteří nevědí o co jde - FAQ je zkratka z frequently asked questions, "časté otázky". Nově si zde nyní můžete stáhnout kvalitní "how to", užitečný jak pro začátečníky tak pro všechny ostatní:-)
      Druhá rubrika, Hledání informací, vám poradí, kam se podívat, když na Dýmce.tk nenajdete to, co jste hledali. Odakzuje především na mimointernetové zdroje.
     Každý, kdo chce svůj dýmkařský um zužitkovat jinak, než pochutnáváním si na tabáku, může změřit síly s jinými dýmkaři na soutěži v pomalém kouření. V rubrice Soutěžení najdete stručný "tutorial" a pravidla CIPC - oficiální stanovy pro mezinárodní dýmkařskou soutěž. (Lokalizace pro mistrovství ČR.)
     Rubrika Kde nakupovat? je první částí Dýmky.tk, která vznikla na popud jejích čtenářů. Obsahuje přehled dýmkařských obchodů, ale také trafik a novinových stánků, kde se ve významnější míře prodávají dýmky či tabák.