Ankety

Novinky

Historie

Marketing

Dymka.tk@WAP


Dýmka.tk

Vážení přátelé,
      tato sekce je věnována více než dýmkaření přímo serveru Dýmka.tk. Dozvíte se zde vše o těchto stránkách, o jejich historii, vývoji a všem co souvisí s jejich provzováním. Budou zde umístěny také rubriky, které se nehodí do ostatních sekcí.


     V Anketách jsou k dispozici výsledky všech Anket, které se kdy na Dýmce.tk vyskytly. Pokud jste se o stránkách dozvěděli až po ukončení některé z nich, můžete samozřejmě přidat svůj hlas. Zároveň se jedná o místo, kde mohou hlasovat i lidé, jejichž prohlížeče nepodporují skripty.
     Část Novinky je vlastně jen celostránková verze těch Novinek, jež jsou ve spodním rámci úvodní stránky. Pro toho, kdo přesně nezná jejich funkci podotýkám, že se jedná o přehled změn vykonaných na Dýmce.tk za posledních 7 dní, ve kterých proběhla aktualizace. (V jejich oddělení Důležité naleznete ve zkrácené formě ty nejdůležitější informace o stránkách.)
     Historie naopak zaznamenává všechny události, ke kterým na Dýmka.tk došlo předtím. Způsob, jakým je sekce vedena, je popsán přímo na stránce Historie.
     Odkaz Marketing Vás přesune do sekce věnované správě prezentace Dýmky.tk, jejím akcím na internetu i jinde a zároveň možnostem uveřejnění Vaší reklamy na Dýmka.tk etc.
     Dýmka.tk@WAP je novou službou pro vás. Díky ní budete mít přehled o aktualizacích internetové Dýmky.tk kdykoli k dispozici na svému WAP mobilu. Stačí, když si vytvoříte novou záložku: volny.cz/dymka.tk/wap.
Přes odkaz na liště se dostanete do WAP emulátoru, který vám ukáže, oč jde, pokud nemáte WAP telefon nebo se nechcete připojovat.
     Níže můžete najít nový oddíl této sekce, Soutěže, projekty, akce.

Soutěže, projekty, akce

  1. Vánoční překvapení - Soutěž o vzorky tabáku zdarma pro členy Maillistu. Společný projekt s Etrafika.cz na Vánoce 2003.
  2. Vzorky tabáku II - 2. kolo soutěže o vzorky tabáku. 12.2. - 18.2. 2004.
  3. Vzorky tabáku III - 3. kolo soutěže o vzorky tabáku. 14.4. - 18.4. 2004.
  4. Paper filters promotion - Vyzkoušejte výhody papírových filtrů dřív než ostatní. A zadarmo;) 24.3. - 3.4.2004.
  5. Pipe cabinet - skříňka na dýmky - Drobná soutěž s etrafikou o 50g tabáku. 25.3.2004 - 26.5.2004
  6. Velký průzkum - Prozatím největší soutěž na Dýmce.tk. Hrálo se o dýmky Cavicchi a Stanislaw + čističe Mostex. 7.4. - 14.5.2004.
  7. Vzorky tabáku IV - 4. kolo soutěže o vzorky tabáku. 23.6. - 24.6. 2004.
  8. Vzorky tabáku V - Skončil termín pro zalání recenzí na vzorky IV. kola.
  9. tabaky.cz - Projekt systému na recenzování tabáků.
  10. Upravené! 1. setkání pipE-clubu - nezávazné přihlašování ukončeno, podrobnosti čtěte uvnitř.

Dýmka.tk - Vše o Dýmkaření
Dýmka.tk
15.7.2002
©Fénix