Vzorky tabáku II

Soutěž skončila 18.02.2004 v 19.30.

     Vážení přátelé!

     Druhé kolo soutěže o vzorky tabáku zdarma pro členy Maillistu Dýmky.tk, pořádané ve spolupráci s internetovým obchodem Etrafika.cz - Mostex, navazuje na veliký úspěch "Vánočního překvapení". Tato u nás revoluční možnost ochutnat tabák před jeho koupí se setkala s těmi nejlepšími reakcemi, a především díky tomu bylo odsouhlaseno další kolo. V současné době byly dokončeny přípravy a já mám tu čest vás seznámit s pravidly a průběhem soutěže.

     Zvláštní informace pro výherce Vánoční soutěže: Do 10.2.2004, 12.00 máte jedinečnou možnost zajistit si "vítězství" i ve druhém kole, pokud napíšete stručnou recenzi na vzrorky z kola prvního. O podmínkách a pravidlech této nabídky jste byli informováni mailem. Úspěšné zařazení na seznam výherců vám potvrdím po tomto datu.

     A nyní k vlastním pravidlům soutěže Vzorky tabáku II. Z veliké části zůstávají stejná jako v prvním kole. Zúčastnit se mohou jen členové Maillistu Dýmky.tk, kteří se do Maillistu přihlásí do začátku soutěže. Ten bude vyhlášen v předem neznámou chvíli 12.2.2004 v Novinkách, na Diskusi a zde. Od toho okamžiku mohou členové Maillistu posílat soutěžní e-maily na adresu vzorkytabaku@seznam.cz . Platný mail bude mít předmět "vzorky tabaku" a jeho tělo (vlastní text) bude tvořit e-mailová adresa, na které si přejete být kontaktováni v případě výhry. Musí být odeslán z adresy, pod kterou jste do Maillistu přihlášeni. Prvních X (X - počet rozesílaných balíčků) odpovědí "vyhraje" zásilku se vzorky.

     Hlavní rozdíl oproti 1. kolu je ve způsobu distribuce informací. Nebudu už každý den rozesílat hromadné zprávy, místo toho budou DORUČENÉ maily potvrzovány automatickým programem. Několikrát denně pak budu tyto zprávy kontrolovat a na neplatné odpovídat (minule jich bylo dost - psali lidé mimo Maillist, popř. zapomněli vyplnit svůj e-mail). Pokud vám potvrzení o doručení nedojde do 12 hodin po odeslání, váš mail se pravděpodobně ztratil po cestě a musíte jej poslat znovu. Dporučuji připojit informaci o tom, že se pokoušíte přihlásit už podruhé.
     Po naplnění maximálního počtu výherců bude na Dýmce.tk oznámen konec soutěže a další maily budou ignorovány. Po skončení soutěže bude všem výhercům zaslán informační mail s dalšími instrukcemi.

Důležité! Vzorky budou rozesílány jen po území ČR. Firma Etrafika.cz - Mostex a nekomerční dýmkařský server Dýmka.tk se jako pořadatelé zavazují neposkytovat žádné soutěžícími zaslané údaje dalším subjektům. Na "výhru" neexistuje právní nárok.

Štěstí ve hře vám za Dýmku.tk přeje
Fénix


     Tabák poskytuje a rozesílání vzorků hradí Etrafika.cz - Mostex, organizaci akce provádí server Dýmka.tk.

Novinky a změny v pravidlech:
1. Automatickou "výhru" v případném 3. kole si můžete opět zajistit zasláním recenzí na vzorky z kola 2. Podrobnosti upřesním po skončení soutěže.
2. Vzorky budou pravděpodobně rozeslány v pondělí 23.2., takže výherci - pospěšte si se zasíláním adres!
3. Tabáky ve vzorcích - Stanislaw Moravia Aromatic, Stanislaw Czech Aromatic, Stanislaw Pilot Blend a W.O.Larsen Smooth and Tasty.