Vzorky tabáku III

Soutěž skončila 18.4. v 19.30!

     Vážení přátelé!

     Bylo potvrzeno konání 3. kola unikátní soutěže o vzorky tabáku zdarma pro členy Maillistu Dýmky.tk, organizované ve spolupráci s internetovým obchodem Etrafika.cz - Mostex. Začátek soutěže je plánován brzy po Velikonocích!
     Pokud jde o vzorky, byla etrafika nucena odložit tabáky typu flake na později, z dúvodu nejasností ohledně budoucího importu některých z nich. Až se situace vyjasní, můžeme se v případném dalším kole těšit i na ně! Prozatím víme jen to, že jeden ze vzorků bude nový tabák z řady Holger Danske.

     Zvláštní informace pro výherce z 2. kola: Do 9.4.2004, 12.00 máte jedinečnou možnost zajistit si "výhru" zasláním stručné recenze na vzrorky z druhého kola. O podmínkách a pravidlech této nabídky jste byli informováni mailem. Úspěšné zařazení na seznam výherců vám potvrdím po tomto datu.

Novinky, změny v pravidlech

1. 9.4. - dnes skončil výhercům 2. kola termín pro zasílání recenzí.
2. Už známe vzorky, o které se hraje - nový Holger Danske Cherry Vanilla, pak Pergamon a Jacaranda a konečně něco z jiného soudku - podržte se - Peterson University Flake!
3. 14.4. v 10:30 začalo hlavní kolo. Členové Maillistu, pište si o vzorky tabáku zdarma!
4. 18.4. - soutěž skončila.
5. 20.4. jsem vítězům rozeslal e-mail s instrukcemi. Pokud jste vyhrál a nepřišel Vám, rychle napište!

Pravidla

     Akce se mohou zúčastnit jen členové Maillistu Dýmky.tk, kteří se do Maillistu přihlásí do začátku soutěže. Ten bude vyhlášen v předem neznámou chvíli, pravděpodobně během 14.4.2004, v Novinkách, na Diskusi a zde. Od toho okamžiku mohou členové Maillistu posílat soutěžní e-maily na adresu vzorkytabaku@seznam.cz. Platný mail bude mít předmět "vzorky tabaku" a jeho tělo (vlastní text) bude tvořit e-mailová adresa, na které si přejete být kontaktováni v případě výhry. Musí být odeslán z adresy, pod kterou jste do Maillistu přihlášeni (přihlašovací formulář je na úvodní straně). Prvních X (X - počet rozesílaných balíčků) odpovědí "vyhraje" zásilku se vzorky.

     Úspěšné doručení soutěžního mailu bude potvrzovat automat odesláním doručenky. Pokud Vám doručenka nepřijde do dvanácti hodin od odeslání, pravděpodobně se váš mail cestou ztratil a je nutno jej odeslat znovu. Správnost doručených mailů budu kontrolovat osobně a na neplatné budu odpovídat.
     Po naplnění maximálního počtu výherců bude na Dýmce.tk oznámen konec soutěže a další maily budou ignorovány. Po skončení soutěže bude všem výhercům zaslán informační mail s dalšími instrukcemi.

Důležité! Firma Etrafika.cz - Mostex a nekomerční dýmkařský server Dýmka.tk se jako pořadatelé zavazují neposkytovat žádné soutěžícími zaslané údaje dalším subjektům. Na "výhru" neexistuje právní nárok.

Štěstí ve hře vám za Dýmku.tk přeje
Fénix


     Tabák poskytuje a rozesílání vzorků hradí Etrafika.cz - Mostex, organizaci akce provádí server Dýmka.tk.