Vzorky tabáku IV

Soutěž skončila 24.6. v 20.40!

     Tak 4. kolo soutěže s Etrafika.cz o vzorky tabáku je tady! Tentokrát se bude hrát jen o tři vzorky, zato ovšem půjde o samé novinky. Odhadovaný počet výherců je 45, což při rekordním počtu 31 recenzentů z minulého kola znamená pouhých 14 výherních míst pro vlastní soutěž! Proto všem váhavcům tentokrát doporučuji rychlý postup. Nezapomeňte také, že právo soutěžit mají jen členové Maillistu zapsaní před začátkem soutěže, takže pokud v něm ještě nejste, raději si pospěšte:)

     Zvláštní informace pro výherce z 3. kola: Po zvážení drobných nedorozumění z minulých kol bude v kole 4. lehce změněn výherní systém. Výherci z 3. kola - pokud si chcete zajistit vítězství ve 4. kole, posílejte nyní své recenze CO NEJDŘÍVE, nikoliv až po vyhlášení 4. kola. Termín byl stanoven na 20.5.2004. Posílejte jen kompletní recenze na všechny čtyři vzorky! Maily s jednotlivými recenzemi bohužel nemohu brát v potaz z organizačních důvodů. Své recenze zašlete na adresu vzorkytabaku@seznam.cz. Úspěšné doručení bude potvrzeno automatickým mailem.

Novinky, změny v pravidlech

1. 23.6. -
Už víme, o jaké vzorky se hraje: Calume, Spring Water a Sweet Vanilla Honey Dew, všechno to jsou novinky v dovozním sortimentu firmy Mostex.
2. 24.6. - Soutěž skončila. Výherci (jak recenzenti, tak ti z hlavní soutěže) budou brzy informováni mailem o dalším postupu. Rozeslání mailu bude oznámeno v Novinkách. Gratuluji!

Pravidla

     Akce se mohou zúčastnit jen členové Maillistu Dýmky.tk, kteří se do Maillistu přihlásí do začátku soutěže. Ten bude vyhlášen v předem neznámou chvíli během 22. nebo 23.4.2004, v Novinkách, na Diskusi a zde. Od toho okamžiku mohou členové Maillistu posílat soutěžní e-maily na adresu vzorkytabaku@seznam.cz. Platný mail bude mít předmět "vzorky tabaku" a jeho tělo (vlastní text) bude tvořit e-mailová adresa, na které si přejete být kontaktováni v případě výhry. Musí být odeslán z adresy, pod kterou jste do Maillistu přihlášeni (přihlašovací formulář je na úvodní straně). Prvních X (X - počet volných výherních míst) mailů vyhrává zásilku se vzorky.

     Úspěšné doručení soutěžního mailu bude potvrzovat automat odesláním doručenky. Pokud Vám doručenka nepřijde do dvanácti hodin od odeslání, pravděpodobně se váš mail cestou ztratil a je nutno jej odeslat znovu. Správnost doručených mailů budu kontrolovat osobně a na neplatné budu odpovídat.
     Po naplnění maximálního počtu výherců bude na Dýmce.tk oznámen konec soutěže a další maily budou ignorovány. Po skončení soutěže bude všem výhercům zaslán informační mail s dalšími instrukcemi.
     Stejně jako v předešlých kolech bude výhercům poskytnuta možnost zajistit si výhru v případném příštím kole zasláním recenzí na vyhrané vzorky. Pravidla tohoto bonusu budou zveřejněna později.

Důležité! Firma Etrafika.cz - Mostex a nekomerční dýmkařský server Dýmka.tk se jako pořadatelé zavazují neposkytovat žádné soutěžícími zaslané údaje dalším subjektům. Na "výhru" neexistuje právní nárok.

Štěstí ve hře vám za Dýmku.tk přeje
Fénix


     Tabák poskytuje a rozesílání vzorků hradí Etrafika.cz - Mostex, organizaci akce provádí server Dýmka.tk.