Vzorky tabáku V

     5. kolo ještě nebylo oficiálně vyhlášeno, ale už pro vás máme první informace. V dalším kole se podle předběžných informací bude hrát o 3 vzorky tabáků s latakií. Všechny tři jsou novinkami v dovozním sortimentu firmy Mostex. Můj subjektivní odhad termínu konání 5. kola je cca. polovina srpna.
     Jednotný ráz vzorků opět naznačuje možnost využití nového zvláštního postupu "převedení výhry" do dalšího kola pro ty, kteří o zaslání vyhraných vzorků nebudou mít zájem.

     Upravené! Zvláštní informace pro výherce z 4. kola: pokud si chcete zajistit automatické vítězství v 5. kole, pošlete stručné recenze na vyhrané vzorky. Stačí pár řádek dojmů a známka (jako ve škole). Své recenze posílejte co nejdříve, i když termín bude stanoven s dostatečnou rezervou. Termín byl stanoven na 24.7.2004. Posílejte jen kompletní recenze na všechny tři vzorky! Maily s jednotlivými recenzemi bohužel nemohu brát v potaz z organizačních důvodů. Své recenze zašlete na adresu vzorkytabaku@seznam.cz. Úspěšné doručení bude potvrzeno automatickým mailem.

Fénix