Vánoční překvapení !

Soutěž skončila 12.12.2003 v 19.00.

     Taky se vám někdy stalo, že jste v obchodě koupili nový tabák na ochutnání a doma zjistili, že to vůbec není váš styl a že jste vyhodili z okna třeba několik set korun? Chcete mít možnost tabák nejdříve vyzkoušet, a nekupovat zajíce v pytli? A mrzí vás, že to nejde?

Jenomže nyní to JDE!

     Ve spolupráci internetového obchodu Etrafika.cz - Mostex a nezávislého dýmkařského serveru Dýmka.tk vzikl jedinečný projekt, který vám umožní zdarma získat určité množství tabákových vzorků. Díky naší vzájemné shodě v názoru na potřeby českých dýmkařů vám tedy nyní představuji náš "vánoční dárek":)

I Santa si rád zapálí :-)     Počet tabákových vzorků je ovšem omezený. Proto bude nutné provést výběr, ze kterého vzejde cca 60 - 80 dýmkařů, kterým budou zaslány. K tomu nejlépe poslouží zvláštní "soutěž", i když její pořádání rozhodně není účelem tohoto projektu. "Soutěže" se kvůli snížení předpokládaného vysokého počtu zájemců budou moci zůčastnit jen členové Maillistu Dýmky.tk, přihlášení do chvíle vyhlášení jejího začátku.

     Princip "soutěže" - Za krátký čas po zveřejnění těchto pravidel se v určitou chvíli objeví v Novinkách a také v Dýmkařské Diskusi vzkaz ode mne (Fénixe:-) Od tohoto okamžiku mohou zájemci z řad členů Maillistu psát na soutěžní adresu vzorkytabaku@seznam.cz. Soutěžní e-mail by měl mít pro pořádek předmět "vzorky tabaku" a jeho tělo (vlastní text) bude tvořit e-mailová adresa, na které si přejete být kontaktováni v případě výhry. Prvních X (X - počet rozsílaných balíčků) odpovědí "vyhraje" zásilku se vzorky. Po naplnění počtu X zašlu "výhercům" informační e-mail a na Dýmce.tk ohlásím konec "soutěže". Předpokládaný začátek je pátek 5.12.2003, tak to nepropásněte;) ! Je to také poslední možnost, kdy se přihlásit do Maillistu a získat šanci na účast.

     Setkáme-li se s velkým zájmem o "vánoční dárek“, je pravděpodobné, že vybereme vzorky jiných tabáků a celou akci zopakujeme. Svůj zájem o pokračování projektu můžete dát najevo příspěvkem v Dýmkařské Diskusi nebo mailem. Výherci mají možnost rozesílání vzorků podpořit tím, že na tabáky napíšou stručnou recenzi, kterou by bylo možné zveřejnit na stránkách Dýmka.tk a Etrafika.cz - Mostex. V případě dalšího "kola" by pak byli tito recenzenti nějakým způsobem zvýhodněni.

Důležité! Na soutěžní e-mail pište jen z té adresy, pod kterou jste v Maillistu zaregistrováni. Vzorky budou rozesílány jen po území ČR. Firma Etrafika.cz - Mostex a nekomerční dýmkařský server Dýmka.tk se jako pořadatelé zavazují neposkytovat žádné soutěžícími zaslané údaje dalším subjektům. Na "výhru" neexistuje právní nárok.

Štěstí ve hře a veselé Vánoce vám za Dýmku.tk přeje
Fénix


     Tabák poskytuje a rozesílání vzorků hradí Etrafika.cz - Mostex, organizaci akce provádí server Dýmka.tk.

     Změny v pravidlech!!!
1. Informace o výhře nebudu kvůli možným "ztrátám mailů po cestě" zasílat až po konci soutěže, ale vždy v 19.00 soutěžního dne. Podle dosavadního počtu soutěžících by oněch max. 24 hodin nemělo ohrozit vaši šanci na výhru. Pokud jste se tedy zůčastnili, a do cca. 20.00 neobdržíte mail o výhře, pošlete soutěžní mail znovu! Na individuální dotazy na toto téma nebudu odpovídat. Hodně štěstí !
2. Pokud jste se do Maillistu přihlásili až po začátku soutěže, nezoufejte. Pokud se v rozumné době (týden, možná méně) nenaplní předpokládaný počet zájemců z řad oprávněných soutěžících, budete mít následně šanci vy.
3. Jelikož zbylo ještě několik míst na "listině výherců", mají nyní právo zůčastnit se soutěže všichni členové Maillistu - i ti, kteří se jimi stali až po začátku soutěže. Oficiální konec soutěže vyhlašuji na pátek 12.12., 19.00 !

      Množí se dotazy, jakých tabáků to vlastně budou vzorky. Dnes už mohu skoro s jistotou říct, že půjde o 2 nové MacBareny - Uncle Louis Rum/Whisky a 2 další novinky - Il Camino a Elysée. Jejich stručný popis najde na etrafice.cz.